Dlaczego my

5 powodów dlaczego warto nam zaufać!

  1. Jesteśmy lokalną firmą – zawsze do Państwa dyspozycji – na miejscu,
  2. Wiemy jak to zrobić – od lat działamy na trójmiejskim rynku nieruchomości oraz zapewniamy wsparcie doświadczonych prawników,
  3. Tylko my udostępnimy Państwu pełną dokumentację on-line – w dowolnej chwili będziecie Państwo mogli sprawdzić co zrobiliśmy w Państwa sprawie, a jeżeli będziecie mieli pytania, odbierzemy telefon lub niezwłocznie oddzwonimy,
  4. Oferujemy przejrzyste zasady współpracy – umowa z nami ma zaledwie jedną stronę,
  5. Indywidualnie podchodzimy do każdej sprawy, każda jest inna, każdy Klient jest ważny.

 

O firmie

Balticrent.pl to lokalna firma działająca na rynku trójmiejskim, wyspecjalizowana w obrocie i zarządzaniu nieruchomościami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku obrotu nieruchomościami. Dokonujemy również wstępnej wyceny nieruchomości.

W związku z dużym zainteresowaniem naszych Klientów dochodzeniem roszczeń związanych z uzyskiwaniem odszkodowań za hałas powodowany przez Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo, Lotnisko im. Lecha Wałęsy oraz lokalizację nieruchomości w Obszarze Ograniczonego Użytkowania Portu Lotniczego w Gdańsku, uruchomiliśmy nową usługę – dochodzenie roszczeń odszkodowawczych z tytułu OOU.

Nasze doświadczenie pozwala nie tylko określić potrzeby klienta, wskazać możliwe rozwiązania uzyskania odszkodowania za hałas samolotowy powodowany przez Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo, Lotnisko im. Lecha Wałęsy w Obszarze Ograniczonego Użytkowania Portu Lotniczego w Gdańsku, ale przede wszystkim jesteśmy blisko, w stałym kontakcie z Klientem.

Jeżeli jesteś zainteresowany, potrzebujesz naszego wsparcia, zadzwoń i umów się na spotkanie!